Gotowa lekcja: Secrets of Learning Languages (B1-C1)


(WARTO PRZECZYTAĆ DO KOŃCA 😉 )

Kochani!

Jeśli szukacie pomysłu na jedne z pierwszych zajęć z kursantami dorosłymi lub młodzieżą na poziomie zaawansowania między B1-C1, to zaparzcie sobie ciepłą herbatkę i odpocznijcie, a ja już się wszystkim zajmę.

Przedstawiam darmową lekcję wraz z moimi pomysłami na jej wykorzystanie.

Aha, ten wpis nie jest sponsorowany. Niestety!

Czy znacie już platformę The Blue Tree? Nie? No to, moi drodzy, jeśli miła Wam ta ciepła herbatka i kocyk w jesienne wieczory, pora to zmienić!

TBT to platforma, na której znajdziecie ogrom lekcji przygotowanych w oparciu o prezentacje TED, artykuły z Harvard Business Review czy filmy udostępniane przez najciekawszych YouTuberów.

Można powiedzieć, połączenie idealne.

Wy macie z głowy planowanie lekcji, jak przy pracy z podręcznikiem, a przy okazji Wasi kursanci nie nudzą się jak mopsy;)

Ja z TBT zamierzam korzystać w trakcie pracy z większością moich kursantów, a ponieważ lekcja, którą dziś przeprowadziłam zakończyła się pełnym sukcesem, postanowiłam podzielić się nią z Wami.

Lekcja jest darmowa, link do niej znajdziecie poniżej (kliknijcie w logo), a moje sposoby na wyciągnięcie z lekcji jak najwięcej jeszcze bardziej poniżej 😉

CLICK ON THE LOGO ABOVE TO GET THE FREE LESSON.

Below you’ll find my ideas on how to get the most out of the lesson.

It’s in English.

Lekcja jest dość rozbudowana, może się okazać, że starczy Wam na dwa zajęcia. Poniżej pozostawiam prezentację TED, którą sama wykorzystałam jako pracę domową przed kolejnymi zajęciami bazującymi na tej lekcji.

A teraz niespodzianka dla wytrwałych:)

Samouki! Jeśli podoba Wam się platforma The Blue Tree, na hasło BYDIANA otrzymacie 30% zniżki na naukę!

Lektorzy! Wynegocjowałam dla was 20 pln za każdego ucznia, który się przez waszą rekomendację zapisze do TBT. Niebieskie drzewko jest darmowe dla nas – nauczycieli. Poproście o kupon zniżkowy (https://forms.gle/rcEq2RkU5h7CSWGVA). Wasi uczniowie zaoszczędzą 30% a wam wpadną dwie dyszki za każdego.

Bierzcie i uczcie się z tego wszyscy!

I dajcie znać, co sądzicie o TBT!

Diana

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s