Zajęcia dla dorosłych

Zajęcia konwersacyjne dla dorosłych online*

czyli ZACZNIJ WRESZCIE MÓWIĆ PO ANGIELSKU!
*stacjonarnie w Markach p. Warszawą


Zapraszam na zajęcia o tematyce ogólnej bądź biznesowej.

Jeżeli poszukujesz zajęć, dzięki którym zaczniesz wreszcie płynnie komunikować się w języku angielskim, poszerzysz zasób słownictwa oraz raz na zawsze rozprawisz się z gramatyką, zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą.

Wierzę, że przy odpowiednim doborze materiałów nawet z kursantami rozpoczynającymi naukę angielskiego zajęcia mogą skupiać się przede wszystkim na komunikacji.

Zajęcia odbywają się online oraz stacjonarnie w Markach p. Warszawą.

Emilia

Zdecydowanie polecam 😊. Lekcje są bardzo zróżnicowane z ogromnym zaangażowaniem ze strony Pani lektor, która bardzo kreatywnie podchodzi do nauczania.

Cennik zajęć:

Zajęcia indywidualne:
110 zł/ 60 min

Zajęcia w grupach dwuosobowych:

70 zł/60 min

ZNIŻKA: Dla grup dwuosobowych bądź większych 10% zniżki na pierwsze dwa miesiące nauki.

W przypadku pytań oraz w celu zapisania się na zajęcia, zapraszam do kontaktu.

Edyta
HSH Chemie

Najlepszy nauczyciel na świecie! Lekcje Pani Diana prowadzi z ogromnym zaangażowaniem, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych form, co bardzo uatrakcyjnia zajęcia. Nauka skupiona jest na zdobywaniu praktycznych umiejętności z uwzględnieniem poziomu ucznia! I co bardzo ważne…atmosfera pracy jest cudowna, swobodny, dobry kontakt między nauczycielem i uczniem!

Wojtek
Goodie

Polecam, jestem bardzo zadowolony z zajęć z Dianą

Aleksandra

OVB
♥️

(…) Dzisiaj nauka angielskiego to przyjemność i czas na który czekam z niecierpliwością każdego tygodnia. Nigdy wcześniej nie dostawałam materiałów w takiej formie jak teraz, rozmowy nigdy nie były tak ciekawe jak teraz ( nauka z typowym podręcznikiem do tej pory przyprawia mnie o mdłości) i atmosfera zajęć tez nigdy nie była tak fajna jak teraz ( tak jak za materiały, wiedzę i Diany podejście do nauki mogę ręczyć, że bez względu na to z kim są prowadzone zajęcia to zawsze jest tak samo dobrze, tak jeśli chodzi o atmosferę to mam nadzieje, ze dla wszystkich jest tak samo fajna i miła jak dla mnie, jeśli nie – to spróbujcie się z nią zaprzyjaźnić, może będzie lepiej 😅) (…)