O mnie

Hi there!

Nazywam się Diana Gierwatowska, jestem absolwentką studiów na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie SWPS oraz lektorką języka angielskiego z ośmioletnim stażem w nauczaniu. Współpracuję z renomowanymi szkołami językowymi oraz warszawskim Uniwersytetem Vistula przy realizacji projektów unijnych z zakresu szkoleń językowych.

Angielskiego zaczęłam uczyć w trakcie pobytu w Hiszpanii, gdzie studiowałam. Decyzja o nauczaniu innych podyktowana chęcią doskonalenia znajomości języka hiszpańskiego (która to chęć niestety nie przetrwała próby czasu) okazała się być początkiem fascynującej przygody, jaką stała się dla mnie moja praca. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat utwierdziło mnie w przekonaniu, że największą satysfakcję czerpię z prowadzenia zajęć z osobami dorosłymi oraz dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, czemu zdecydowałam się poświęcić.

Szkolenia i kursy z zakresu metodyki nauczania osób dorosłych w których uczestniczyłam:

Sylwia Clayton: Przepis na konwersacje.

EduNation: Pomysły na pierwszą lekcję z uczniem dorosłym.

Fiszkoteka: Jak uczyć słownictwa dorosłych.

Szkolenia i kursy w trakcie realizacji:

Kuźnia Kariery: Kurs Business English dla nauczycieli.

EduNation: Dorosłego Uczy się Tak!

Czemu piszę bloga?

Zdobyte doświadczenie i chęć podzielenia się z bliskimi mi osobami spostrzeżeniami dotyczącymi nauki języka angielskiego zmotywowały mnie do założenia tego bloga. Regularna praca nad nim pozwala mi usystematyzować posiadaną wiedzę oraz motywuje do ciągłego rozwoju.

Zapraszam również do zapoznania się z moim kanałem YouTube i już prawie kultową serią Wymowne Wtorki 😉

A w wolnym czasie…

Kiedy akurat nie nauczam, uwielbiam podróżować (szczególnie po Włoszech), pływać na windsurfingu, jeździć na snowboardzie i czytać książki.

Jeśli jesteś ciekaw jak wyglądają moje zajęcia, zapraszam do zakładki Zajęcia ze mną.

Zapraszam, zanurz się ze mną w fascynującym świecie języka angielskiego.