O mnie

Hello there!

Nazywam się Diana Gierwatowska, jestem absolwentką studiów na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie SWPS oraz lektorką języka angielskiego z wieloletnim stażem w nauczaniu. Współpracuję z renomowanymi szkołami językowymi oraz warszawskim Uniwersytetem Vistula przy realizacji projektów unijnych z zakresu szkoleń językowych.

Angielskiego zaczęłam uczyć w trakcie pobytu w Hiszpanii, gdzie studiowałam. Decyzja o nauczaniu innych podyktowana chęcią doskonalenia znajomości języka hiszpańskiego (która to chęć niestety nie przetrwała próby czasu) okazała się być początkiem fascynującej przygody, jaką stała się dla mnie moja praca. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat utwierdziło mnie w przekonaniu, że największą satysfakcję czerpię z prowadzenia zajęć z osobami dorosłymi, czemu zdecydowałam się poświęcić.

Szkolenia i kursy z zakresu metodyki nauczania osób dorosłych w których uczestniczyłam:

Sylwia Clayton: Przepis na konwersacje

EduNation: Pomysły na pierwszą lekcję z uczniem dorosłym

EduNation: Dorosłego Uczy się Tak!

Fiszkoteka: Jak uczyć słownictwa dorosłych

Kuźnia Kariery: Business English for Teachers

Edu Nation: Wiem wszystko o uczeniu w biznesie!

Czemu piszę bloga?

Zdobyte doświadczenie i chęć podzielenia się z bliskimi mi osobami spostrzeżeniami dotyczącymi nauki języka angielskiego zmotywowały mnie do założenia tego bloga. Regularna praca nad nim pozwala mi usystematyzować posiadaną wiedzę oraz motywuje do ciągłego rozwoju.

Zapraszam również do zapoznania się z moim kanałem YouTube i już prawie kultową serią Wymowne Wtorki 😉

A w wolnym czasie…

Kiedy akurat nie nauczam, uwielbiam podróżować (szczególnie po Włoszech), pływać na windsurfingu, jeździć na snowboardzie i czytać książki. Stale pracuję nad poszerzaniem swojej wiedzy i kompetencji z zakresu nauczania osób dorosłych, w szczególności w odniesieniu do zajęć biznesowych.

Jeśli jesteś ciekaw jak wyglądają moje zajęcia, zapraszam do zakładki Zajęcia ze mną.

Zapraszam, zanurz się ze mną w fascynującym świecie języka angielskiego.