Zajęcia ze mną

Zajęcia konwersacyjne dla osób dorosłych online


Zapraszam na zajęcia o tematyce ogólnej bądź biznesowej.

Jeżeli poszukujesz zajęć, dzięki którym zaczniesz płynnie komunikować się w języku angielskim, poszerzysz zasób słownictwa oraz opanujesz praktyczne zastosowanie istotnych zagadnień gramatycznych, zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą.

Podczas swoich zajęć skupiam się nie tylko na nauczaniu języka angielskiego, ale również trenowaniu umiejętności niezbędnych w skutecznym budowaniu silnego wizerunku własnej osoby, marki, czy firmy w świecie biznesu.

Każde z moich szkoleń jest inne, dostosowane do oczekiwań i potrzeb konkretnego kursanta.

Gwarantuję, nie będzie nudno, będzie intensywnie, a za kilka miesięcy podziękujesz sobie za decyzję o rozpoczęciu nauki ze mną!

Emilia

Zdecydowanie polecam 😊. Lekcje są bardzo zróżnicowane z ogromnym zaangażowaniem ze strony Pani lektor, która bardzo kreatywnie podchodzi do nauczania.

Cennik zajęć:

Zajęcia indywidualne:
110 zł/ 60 min

Zajęcia w grupach dwuosobowych:

70 zł/60 min

W przypadku pytań oraz w celu zapisania się na zajęcia, zapraszam do kontaktu.

Edyta
HSH Chemie

Najlepszy nauczyciel na świecie! Lekcje Pani Diana prowadzi z ogromnym zaangażowaniem, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych form, co bardzo uatrakcyjnia zajęcia. Nauka skupiona jest na zdobywaniu praktycznych umiejętności z uwzględnieniem poziomu ucznia! I co bardzo ważne…atmosfera pracy jest cudowna, swobodny, dobry kontakt między nauczycielem i uczniem!

Wojtek
Goodie

Polecam, jestem bardzo zadowolony z zajęć z Dianą

Aleksandra

OVB
♥️

(…) Dzisiaj nauka angielskiego to przyjemność i czas na który czekam z niecierpliwością każdego tygodnia. Nigdy wcześniej nie dostawałam materiałów w takiej formie jak teraz, rozmowy nigdy nie były tak ciekawe jak teraz ( nauka z typowym podręcznikiem do tej pory przyprawia mnie o mdłości) i atmosfera zajęć tez nigdy nie była tak fajna jak teraz ( tak jak za materiały, wiedzę i Diany podejście do nauki mogę ręczyć, że bez względu na to z kim są prowadzone zajęcia to zawsze jest tak samo dobrze, tak jeśli chodzi o atmosferę to mam nadzieje, ze dla wszystkich jest tak samo fajna i miła jak dla mnie, jeśli nie – to spróbujcie się z nią zaprzyjaźnić, może będzie lepiej 😅) (…)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s