YouTube tematycznie: Psychology.

Szanowni. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z drugim wpisem z kategorii YouTube Tematycznie, w której prezentuje kanały YouTube skupiające się na określonej tematyce. Wpisy z tej kategorii posłuży mogą osobom chcącym podnieść poziom znajomości języka angielskiego przy użyciu nagrań o interesującej ich tematyce, jak i lektorom pracującym z osobami dorosłymi i młodzieżą na poziomach zaawansowania powyżej A2. Nagrania wykorzystać możecie jako pracę domową na uzupełnienie zajęć bądź jako sposób na wprowadzenie tematu kolejnej lekcji. Poprzedni wpis z tej o tematyce Fashion and Beauty kategorii znajdziecie tutaj.

Dziś natomiast przygotowałam dla Was zestawienie anglojęzycznych kanałów na których znajdziecie nagrania dotyczące psychologii.

W celu przejścia do wybranego kanału należy kliknąć na zdjęcie znajdujące się pod opisem.

Zaczynamy!

1. Psycho2go

Cotygodniowa dawka interesujących filmów oferujących praktyczną wiedzę na temat psychologii. Na kanale znajdziecie nagrania, którą pomogą Wam zrozumieć sposób działania ludzkiego mózgu, jak również filmy poświęcone psychologii zabójstw, polityki czy psychopatom.

2. The School of life

Twórcy kanału za cel stawiają sobie pomóc widzom zwolnić tempo i żyć bardziej spokojnie i świadomie. Nagrania pomogą w lepszym zrozumieniu samego siebie, udoskonaleniu relacji oraz podniesieniu jakości kariery.

3. Sprouts

Animowane nagrania skupiające się nie tylko na psychologii ale również edukacji, nauczaniu oraz krytycznym myśleniu.

4. Practical Psychology

Kanał oferujący pouczające nagrania dla osób zainteresowanych psychologią. Na kanale znajdziecie recenzje książek oraz porady na tematy finansowe, psychologiczne a nawet miłosne.

5. Improvement Phil

Multi witamina dla mózgu !

Dawka pozytywnej psychologii.

Inspirujący kanał dla osób, chcących poszerzyć swoją wiedzę.

Życzę inspirującego oglądania!

D.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s